KAMPANYA - 1

1000 AdetKARTVİZİT

30,00 TL

Türkiyenin Her Yerine Kargo

KAMPANYA - 2

YELKEN BAYRAK TAKIMI

60,00 TL

Türkiyenin Her Yerine Kargo

KAMPANYA - 3

1000 Adet DAVETİYE

90,00 TL

Türkiyenin Her Yerine Kargo

KAMPANYA - 2

LED Kayan Yazı

120,00$

Türkiyenin Her Yerine KargoHakkımızda

Yasin ERGÜVEN Ajans ve Reklamcılık Hizmetleri 2005 yılından bu güne Grafik, Dizgi, Baskı ve Reklamcılık alanında hizmet vermektedir.

 

2005 Yılında bölgesel matbaalara tasarım ve daha çok yeni olan organize matbaacılık hizmetlerinde yan kuruluş olarak "EGA (Ergüven Gıda ve Ajans)" ismiyle hizmet vermiştir. 

 

Gelişen teknoloji ile yenilenen matbaacılık ve reklamcılık alanına hızlı bir giriş yapan firmamız 20012 Yılında yeni ismiyle "Yasin ERGÜVEN Ajans ve Reklamcılık Hizmetleri" olarak müşterilerine reklam alanında kurumsal destek sağlayan bir firma haline gelmiştir.

 

Yasin ERGÜVEN Ajans ve Reklamcılık Hizmetleri; Web Tasarımından, Hosting Bayiliğine, Reklam Tasarımlarından, Gazete Dizgisine, Logo Tasarımından, Kitap Mizanpajına, en küçük kartvizit ve etiket baskısından, dergi ve katalog baskısına tüm detaylı baskı işlemlerini gerçekleştirirken açıkhava reklamcılığında da ışıklı, ışıksız, kutu harf, totem, led ve neon, cam ve araç kaplama alanında hizmet vermektedir.

 

"Yeni Nesil Ajans Hizmetleri"Misyonumuz; 

Yasin Ergüven Ajans Hizmetleri olarak ticari faaliyet gösteren küçük, orta ve büyük ölçekli ticarethanelerin gerek reklam alanında, gerekse promosyon ve baskı ihtiyacı alanında tüm ihtiyaçlarına çözüm üreterek firmaların reklamcılık ve baskı alanında yaşadıkları grafik ve tasarım oransızlığı ile meydana gelen karmaşaya son vererek tüm çizgisel, görsel ve basılı reklamlarının tek kalemde aynı şekilde görücüye çıkmasını sağlamaktayız.

 

Vizyonumuz;


Ajans olarak yüklendiğimiz reklamcılık faaliyetini en yeni teknoloji ile adım adım öne taşımayı hedeflerken, müşteri portföyümüzün sürekli memnuniyetini sağlamak ve teknolojinin nimetlerini portföyümüz ile paylaşmaktır.


Joomla Templates - by Joomlage.com