KAMPANYA - 1

1000 AdetKARTVİZİT

30,00 TL

Türkiyenin Her Yerine Kargo

KAMPANYA - 2

YELKEN BAYRAK TAKIMI

60,00 TL

Türkiyenin Her Yerine Kargo

KAMPANYA - 3

1000 Adet DAVETİYE

90,00 TL

Türkiyenin Her Yerine Kargo

KAMPANYA - 2

LED Kayan Yazı

120,00$

Türkiyenin Her Yerine KargoKartvizit

Müşterilerinizle ve/veya Vatandaşlarla iletişim bilgilerinizi paylaşacağınız küçük bir kağıt parçası olarakbilinen fakat boyutundan çok işlevinin önem arzettiği kuırumsallığın temeli olan kartvizitler göründüğünden ve bilindiğinden daha önemli olan kartvizitleriniz için alternatif tasarım ve baskı seçenekleri ile Tüm Türkiye'ye Hizmet vermekteyiz.NORMAL KARTVİZİTLER

Tek Yönlü Kartvizit: Ön Yüz Baskılı – Arka Yüz Baskısız Kartvizit Türüdür. Parlak Selefonlu Kartvizit ve Mat Selefonlu Kartvizit seçenekleri vardır.

Tek Yönlü Arkası Tek Renk Kartvizit: Ön Yüz Baskılı – Arka Yüz Tek Renk Baskılı Kartvizit Türüdür. Parlak Selefonlu Kartvizit, Mat Selefonlu Kartvizit seçenekleri vardır.

Çift Yönlü Kartvizit: Ön Yüz Baskılı – Arka Yüz Baskılı Kartvizit Türüdür. Parlak Selefonlu Kartvizit ve Mat Selefonlu Kartvizit seçenekleri vardır.

FANTAZİ KARTVİZİTLER

Tek Yönlü Fantazi / Dokulu Kartvizit: Ön Yüz Baskılı – Arka Yüz Baskısız Kartvizit Türüdür. Yalnızca Selefonsuz Kartvizit seçenekleri vardır.

Çift Yönlü Kartvizit: Ön Yüz Baskılı – Arka Yüz Baskılı Kartvizit Türüdür. Yalnız Selefonsuz Kartvizit seçenekleri vardır.

ÖZEL / VİP KARTVİZİTLER

Tek Yönlü Laklı Kartvizit: Ön Yüz Baskılı – Arka Yüz Baskısız – Logo ya da Belirlenen alanların üzeri lak uygulaması ile parlatılan Kartvizit Türüdür. Yalnızca Mat Selefonlu Kartvizit seçenekleri vardır.

Çift Yönlü Laklı Kartvizit: Ön Yüz Baskılı – Arka Yüz Baskılı Logo ya da Belirlenen alanların üzeri lak uygulaması ile parlatılan Kartvizit Türüdür. Yalnızca Mat Selefonlu Kartvizit seçenekleri vardır.

Tek Yönlü Laklı ve Gofreli Kartvizit: Ön Yüz Baskılı – Arka Yüz Baskısız – Logo ya da Belirlenen alanların üzeri lak ve gofre uygulaması ile parlatılan ve kabartılan Kartvizit Türüdür. Yalnızca Mat Selefonlu Kartvizit seçenekleri vardır. (Arka Yüz baskıları kabartma/gofre yapıldığından bozulmalar olabileceği için baskısızdır.)

Tek Yönlü Altın Yaldız ve Gofreli Kartvizit: Ön Yüz Baskılı – Arka Yüz Baskısız – Logo ya da Belirlenen alanların Altın Yaldızlı ve gofre uygulaması ile altın görünümü sağlanan ve kabartılan Kartvizit Türüdür. (Arka Yüz baskıları kabartma/gofre yapıldığından bozulmalar olabileceği için baskısızdır.)

Tek Yönlü Gümüş Yaldız ve Gofreli Kartvizit: Ön Yüz Baskılı – Arka Yüz Baskısız – Logo ya da Belirlenen alanların Gümüş Yaldızlı ve gofre uygulaması ile gümüş görünümü sağlanan ve kabartılan Kartvizit Türüdür. (Arka Yüz baskıları kabartma/gofre yapıldığından bozulmalar olabileceği için baskısızdır.)

Çift Yönlü Özel Kesim Kartvizit: Ön Yüz Baskılı – Arka Yüz Baskılı Logo ya da Belirlenen alanların çizgisel kesilerek uygulaması ile klasik dikdörtgen görünümünden çıkartılan ve istenilen her şekilde hazırlana bilen Kartvizit Türüdür. Yalnızca Mat Selefonlu Kartvizit seçenekleri vardır.

Joomla Templates - by Joomlage.com