KAMPANYA - 1

1000 AdetKARTVİZİT

30,00 TL

Türkiyenin Her Yerine Kargo

KAMPANYA - 2

YELKEN BAYRAK TAKIMI

60,00 TL

Türkiyenin Her Yerine Kargo

KAMPANYA - 3

1000 Adet DAVETİYE

90,00 TL

Türkiyenin Her Yerine Kargo

KAMPANYA - 2

LED Kayan Yazı

120,00$

Türkiyenin Her Yerine KargoWeb Tasarım

Şirket / Firma yönetiminin iletişim ve müşteriye ulaşma yollarından en hızlı ve en kolay yolu olan web ortamında yapı bakımından istenilen format ve düzende bir sayfaya sahip olabilmeniz adına sağladığımız hizmettir.

"Web Tasarım" hizmetlerimiz içerisinde; Kişisel Web Sayfaları, Kurumsal (Şirket ve Firma) Sayfaları, E-ticaret Web Siteleri, Köy Tanıtım Portalları, Kent ve Şehir Tanıtım Portalları, Haber Siteleri, Özel Tasarımlar, Emlak Siteleri, Forum Siteleri, Script Çözümleri, PHP, ASP ve ASPnet çözümleri ile sizlerleyiz.

Şirketin öz güvenini, kurumsal kimliğini, hizmet kalitesini, yönetim şeklini ve sektör otoritesini hedef kitleye ulaştırmasını sağlayan kurumsal web tasarım imajınızı olumlu yönde yükseltmeye ve müşteri odaklı güven anlayışını tazelemeye büyük katkılar sağlar.

Devamını oku...

Günümüzün en önemli ticaret kaynaklarından biri olan e-ticaret sistemleri gün geçtikçe yaygınlaşıyor... Eğer sizde ürünlerinizi aracısız müşterileriniz ile buluşturmak istiyorsanız bir e-ticaret sistemine sahip olmalısınız.

 

Devamını oku...

Joomla Templates - by Joomlage.com